اکانت های مدیریت شده تبلیغات در گوگل

تبلیغات مدیریت شده تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل امروزه به یکی از تخصصی ترین امور در زمینه تبلیغات اینترنتی تبدیل شده است به حدی که برای اینکه بتوان بازدهی مناسبی را از تبلیغات در گوگل دریافت نمود می بایست دانش و تجربه خود را در این زمینه حد بسیار بالایی افزایش دهید.
بسیاری از مدیران شرکت ها و کسب و کارهایی که مایلند تا به وسیله تبلیغات گوگل کسب و کار خود را به کاربرانشان معرفی نموده و به این طریق از سرچ های گوگل ورودی دریافت نمایند مایلند تا انجام امور تبلیغات گوگل خود را به شرکت هایی که دارای سابقه و دانش بسیار بالا در این زمینه هستند بسپارند.

ادزکار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تبلیغات گوگل در ایران شناخته می شود که قادر است تا با هزینه های مشخص شده تبلیغات گوگل را با بالاترین بازدهی برای مشتریان خود انجام دهد. در صورتی که مایل به دریافت خدمات از طریق ادزکار باشید دیگر دغدغه ای از بابت پرداخت هزینه تبلیغات گوگل خود نخواهید داشت زیرا تمامی هزینه های پرداختی شما به ریال بوده و ادزکار به نمایندگی شما کلیه هزینه هایی که می بایست با ارز های بین المللی انجام شود را پرداخت خواهد نمود.

پس از پرداخت وجه و ساخت اکانت ادوردز شما شرکت ادزکار با توجه به انتظاراتی که شما از تبلیغات گوگل خود دارید نسبت به مدیریت تبلیغات شما اقدام خواهد نمود و کمپین های تبلیغاتی شما را به بهترین نحو ممکن راه اندازی خواهد کرد.

مطمئنا بازدهی تبلیغات گوگل پس از چند نوبت انجام تبلیغات مشخص می شود و پس از آن با دریافت نتایج اولیه و بررسی آنان از طریق ادزکلار و مدیریت شرکت نسبت به تغییر سبک تبلیغات ادوردز متناسب با نیاز کاربران اقدام خواهد شد تا تبلیغات ادوردز شما به بالاترین سطح بازدهی مورد نظر شما برسد.

تبلیغات مدیریت شده گوگل ادوردز تنها شامل ارائه تبلیغات در سرچ ها نبوده و شما این امکان را خواهید داشت تا از تبلیغات بنری و نمایشی در سایت های خارجی، بازاریابی مجدد کاربران، تبلیغات ویدیویی در یوتیوب، تبلیغات نصب اپلیکشن که همگی آنها توسط ادزکار ارائه می شوند نیز بهره مند شوید. <br>در تمامی روش های تبلیغاتی ارائه شده توسط ادزکار کلیه امکانات از جمله زمانبندی تبلیغات، استفاده از افزونه های تبلیغاتی، هدفگیری جغرافیایی، نسبی، جنسیتی و… و گزارش هایی که توسط گوگل ادوردز قابل ارائه می شود برای مشتریان فعال خواهد شد.

ویژگی اکانت‌های مدیریت شده تبلیغات در گوگل
سیاست کاری ادزکار در تبلیغات مدیریت شده گوگل ادز ما در ادزکار تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با بهینه نمودن تبلیغات شما باعث کاهش هزینه تبلیغات و افزایش بازدهی آنها شویم در این صورت بسیاری از مشتریان مایل خواهند بود تا تبلیغات خود را که به واسطه ادزکار مدیریت می شود را تمدید نمایند و این کار سود ما را در بلند مدت تامین خواهد نمود.
در صورتی که پلن تبلیغات مدیریت شده را انتخاب نمایید می توانید از خدمات مشاوره رایگان تبلیغات در گوگل ارائه شده توسط ادزکار بهره مند شوید.
۵۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۹۵۶۱.۶ تومان ۱۹۷۸۰۸۰ تومان
۱۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 10000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۸۹۰۲.۲۴ تومان ۳۸۹۰۲۲۴ تومان
۲۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۸۲۴۲.۸۸ تومان ۷۶۴۸۵۷۶ تومان
۳۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۷۵۸۳.۵۲ تومان ۱۱۲۷۵۰۵۶ تومان
۵۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۹۲۴.۱۶ تومان ۱۸۴۶۲۰۸۰ تومان
۷۵۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۵۹۴.۴۸ تومان ۲۷۴۴۵۸۶۰ تومان
۱۰۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۲۶۴.۸ تومان ۳۶۲۶۴۸۰۰ تومان
۲۰۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۵۶۰۵.۴۴ تومان ۷۱۲۱۰۸۸۰ تومان
نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

سوالات متداول را بخوانید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

کدام پلن تبلیغاتی برای من مناسب تر است؟

با توجه به اینکه ادزکار شرایطی را فراهم کرده است که هر شخص و کسب و کاری با هر میزان بودجه تبلیغاتی توانایی تبلیغ در گوگل را داشته باشد در صورتی که هنوز نتوانسته اید پلنی که مطابق با انتظارات شما باشد را انتخاب کنید می توانید با کارشناسان ادزکار در این زمینه تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شما را راهنمایی نمایند.

تبلیغ در سایت های کلیکی ایرانی بهتر است یا گوگل ادوردز؟

در صورتی که مایلید تا تفاوت میان ارائه تبلیغ در سایت های کلیکی ایرانی را با گوگل ادوردز را دریابید پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش مقالات وب سایت ادزکار مقالاتی که در این زمینه برای شما تهیه شده است را مشاهده نمایید.

آیا برای تبلیغ در گوگل فاکتور رسمی ارائه می دهید؟

ارائه فاکتور توسط ادزکار به صورت پیشفرض بر روی فاکتور های عادی صورت میگیرد ولی در صورتی که مایل به دریافت فاکتور رسمی از جانب ادزکار هستید می توانید با پرداخت هزینه های مربوط به صدور فاکتور رسمی نسبت به دریافت آن از ادزکار اقدام نمایید.

تبلیغات در گوگل بر روی سئو سایت من تاثیر گذار است؟

تبلیغات گوگل به صورت مستقیم بر روی سئو سایت شما تاثیری ندارد اما با توجه به اینکه اینگونه تبلیغات سبب شناخته شدن بیش از پیش وب سایت شما نزد مخاطبانتان می شود بر روی برند سازی و جلب نظر مخاطبانتان به استفاده از کالا و یا خدمات شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.

آیا اکانت ارائه شده توسط ادزکار فارسی است؟

خیر! با توجه به اینکه ادزکار دسترسی مستقیم اکانت ادوردز را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و از اکانت های جانبی فارسی و محدود شده برای این منظور استفاده نمی کند از این رو تمامی اکانت ها به زبان انگلیسی خواهند بود

تفاوت ارز های رایج گوگل ادوردز در چیست؟

ساخت اکانت گوگل ادوردز با بسیاری از ارز های رایج بین المللی امکان پذیر است و تفاوت زیادی با هم ندارند و شما می توانید درخواست خود را نسبت به ساخت اکانت ادوردز با ارز دلخواهتان ثبت نمایید.