ساخت اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

یکی از خدمات ارائه شده توسط ادزکار ارائه اکانت اختصاصی گوگل ادوردز است، با دریافت اکانت تایید شده گوگل ادوردز مشتریان ادزکار این امکان را خواهند داشت که بدون هیچ مشکلی نسبت به مدیریت کمپین های تبلیغای خود در گوگل ادوردز بپردازند. تمامی اکانت های تایید شده قابلیت شارژ مجدد را داشته و شما می توانید در هر زمانی به صورت مستقیم با ارز های رایج و یا از طریق ادزکار به وسیله پرداخت ریالی نسبت به شارژ اکانت خود اقدام نمایید.
تمامی اکانت های ارائه شده توسط ادزکار با حساب های معتبر بین المللی ایجاد می شود و همین امر سبب می شود تا حساب ها به طور دائمی ایجاد شده و بدون مشکل بتوان انواع تبلیغات گوگلی را با آنها اجرا نمود.
در صورتی که اطلاعات زیادی از مدیریت حساب ادوردز ندارید می توانید از خدمات مدیریت حساب تبلیغات گوگل ارائه شده توسط ادزکار استفاده نمایید و مدیریت حساب گوگل ادوردز خود را به متخصصان ادزکار بسپارید.

خرید اکانت گوگل ادز
ویژگی اکانت‌های مدیریت شده تبلیغات در گوگل در صورتی که آموزش مدیریت اکانت ادوردز را طی کرده باشید می توانید با در اختیار داشتن یک اکانت اختصاصی گوگل ادوردز تبلیغات خود را به راحتی مدیریت نمایید. کلیه اکانت های اختصاصی ایجاد شده توسط ادزکار قابلیت شارژ مجدد را دارند.
پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز (google Ads) در صورتی که اکانت اختصاصی گوگل ادوردز را از طریق ادزکار سفارش دهید این امکان را خواهید داشت تا نسبت به ثبت تبلیغات خود در گوگل و سرویس های مربوط به آن شروع کنید. ساخت اکانت توسط ادزکار به صورت رایگان صورت می گیرد و مشتریان عزیز هیچ هزینه ای از بابت آن پرداخت نکرده و دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادوردز نیز در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد تا بتوانند نسبت به ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغاتی خود اقدام نمایند. ادزکار در این نوع ارائه خدمات تنها هزینه اعتبار واریزی به حساب ادوردز شما را دریافت نموده و پیگیری مسائل فنی مربوط به اکانت ادوردز را بر عهده خواهد داشت.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت در صورتی که قصد خرید و ساخت اکانت های اختصاصی را دارید و یا مایلید تا مدیریت تبلیغات گوگل خود را به کارشناسان ادزکار بسپارید این امکان را خواهید داشت تا از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان ادزکار قبل از خرید برخوردار شوید همچنین پس از خرید و ساخت اکانت ادوردز از طریق ادزکار این امکان برای شما فراهم می شود تا کارشناسان با تجربه ادزکار به طور مرتب اکانت ادوردز شما را مورد بررسی قرار دهند و عواملی که سبب بهبود وضعیت اکانت تبلیغاتی شما می شود را دریافت نموده و به شما منتقل نمایند تا در نهایت بتوانید تبلیغاتی با کیفیت و بازدهی بالا و همچنین با هزینه ای بسیار کمتر را اجرایی نمایید

در صورتی که از ادزکار سفارش ساخت اکانت گوگل ادوردز را داده باشید اکانت مورد نظر شما ظرف دو ساعت کاری انجام می شود. برای ساخت اکانت گوگل ادوردز لازم است تا شارژ اولیه نیز انجام شود. در صورتی که قبلا اکانت گوگل ادوردز داشته اید انتقال اطلاعات اکانت قبلی شما به اکانت جدید توسط کارشناسان ادزکار به صورت رایگان انجام می شود.
ساخت اکانت گوگل ادوردز کاملا رایگان است و با توجه به قوانین گوگل ادز امکان فعالسازی پروموشن (تا 450 درهم معادل 120 دلار) برای اکانت‌هایی که توسط ادزکار ساخته می‌شوند، وجود دارد. شرایط دریافت پروموشن کد گوگل ادز را مشاهده کنید.
۵۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۹۵۶۱.۶ تومان ۱۹۷۸۰۸۰ تومان
۱۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 10000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۸۹۰۲.۲۴ تومان ۳۸۹۰۲۲۴ تومان
۲۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۸۲۴۲.۸۸ تومان ۷۶۴۸۵۷۶ تومان
۳۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۷۵۸۳.۵۲ تومان ۱۱۲۷۵۰۵۶ تومان
۵۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۹۲۴.۱۶ تومان ۱۸۴۶۲۰۸۰ تومان
۷۵۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۵۹۴.۴۸ تومان ۲۷۴۴۵۸۶۰ تومان
۱۰۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۶۲۶۴.۸ تومان ۳۶۲۶۴۸۰۰ تومان
۲۰۰۰ دلار

نامحدود کلمه کلیدی

حداکثر 5000 ورودی کاربر

دسترسی مستقیم به اکانت

قیمت دلار با کارمزد: ۳۵۶۰۵.۴۴ تومان ۷۱۲۱۰۸۸۰ تومان
نیاز به اطلاعات بیشتری درباره تبلیغات در گوگل دارید؟

سوالات متداول را بخوانید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

آیا اکانت ساخته شده توسط ادزکار شارژ اولیه دارد؟

خیر ! برای ساخت اکانت ادوردز لازم است تا ابتدا مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه تبلیغات انتخاب نمایید و اکانت های ارائه شده توسط ادزکار مبلغی تحت عنوان شارژ اولیه نخواهند داشت.

اگر من از قبل اکانت ادوردز داشته باشم، برای شروع خدمات از شما باید هزینه ساخت اکانت را بپردازم؟

در صورتی که از قبل دارای اکانت ادرودز اختصاصی فعال (در بین شرکت های همکار و یا به صورت شخصی ) هستید ادزکار برای شما اکانت اختصاصی جدیدی به صورت رایگان خواهد ساخت و کلیه کمپین های موجود در اکانت قبلی شما را به اکانت جدیدتان منتقل می کند.

آیا من خودم می توانم اکانت ساخته شده توسط شما را شارژ کنم؟

خیر ! اکانت شما به واسطه پروفایل پیمنت ادزکار ساخته می شود و برای شارژ آن لازم است تا توسط ادزکار نسبت به شارژ مجدد حساب شما اقدامات لازم صورت گیرد. در صورتی که پس از مدتی مایل به شارژ اعتبار ادوردز به وسیله خود بودید می توانید نسبت به ساخت یک اکانت ادوردز و پرداخت شارژ های مربوط به آن به وسیله کارت های اعتباری بین المللی اقدام نمایید. اطلاعات کمپین های اکانت ادوردز ساخته شده توسط ادزکار به رایگان به اکانت جدید شما منتقل خواهد شد.

چه کسانی به اکانت ادوردز ساخته شده من دسترسی دارند؟

کارشناسان ادزکار به همراه کلیه ایمیل هایی که شما برای دسترسی به اکانت ادوردزتان تعریف می کنید قابلیت ورود به اکانت ادوردز شما را خواهند داشت. ادزکار تنها برای پرداخت های مالی و ارائه پشتیبانی فنی و بهینه سازی اکانت ساخته شده وارد آن شده و تغییری در اکانت شما ایجاد نخواهد کرد.

چه کسانی به اکانت ساخته شده دسترسی دارند؟

اکانت های ساخته شده توسط ادزکار به صورت دائمی بوده و کاربر می تواند در هر زمانی نسبت به شارژ و استفاده از اکانت خود اقدام نماید.

آیا می توانم به افراد دیگر برای ادیت کمپین ها دسترسی بدهم؟

بله ! شما این امکان را دارید تا از طریق اکانت اختصاصی خود نسبت به ارائه دسترسی به هر شخص دیگری اقدام نمایید.